-SERVİS TALEP FORMU

Numaramızı arayarak bize ulaşabilir yada formu doldurarak size geri dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim Formu
7/24 Bize Ulaşın 0 (850) 441 40 12

- Küp Taş İşçiliğinde Uzmanız

Hakkımızda

29Ülkemizde son yıllarda yer döşeme işçiliğinde çokça tercih edilmeye başlanan küp taş işçiliği tarafımızdan tüm ülkemizde uygulanmaktadır. Küp taş işçiliğinde en önemli konu işin teslimatı ve deseninin doğru seçilmiş olmasıdır. Bunun yanında küp taş çeşitlerini de iyi bilen küp taş ustalarıyla çalışmak zorundasınız.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz yoluyla her türlü zemininize taş uygulaması yapıyoruz. Bu taş işçiliğinin bir kısmı da granit küptaş işçiliğidir.  Granit taş yapıldığı yerlerde oldukça estetik bir yapıda olmaktadır. Taş işçiliğinde kullanılan birçok farklı desen ve motif bulunmaktadır. Bunların taş ile birleşiminden süper sonuçlar almaktayız. Kullanılan malzemenin taş olması sebebiyle hem dayanıklı malzeme hem de şık tasarımlara izin veren granit taş ile yapılması sebebiyle insanların çok hoşuna gitmektedir.

Taş işçiliğinde tüm zemin düz kabul edilerek taşlar boyutlarına göre ayarlanır ve dizilir. Eğer sizin beğendiğiniz bir desen yoksa yerinize döşeme yapılmadan önce size bir desen sunulur. Bu desenin mekana taş ile uygulaması ise size verilen zamanın bitiminde yapılmaktadır. Yaptığımız işlerde tam saatinde teslimat yapılmakta ve müşteri memnuniyeti gözetilmektedir. Ülkemizin dört bir tarafında yaptığımız granit küptaş işleriyle adımızdan bahsedilmektedir. Bu işi yaparken tamamen işinin ehli olan taş ustalarıyla çalışılmaktadır. İşini severek yapan ve yıllardır firmamızda bu yönde çalışan birçok taş ustamız bulunmaktadır. Taş işçiliği özenle ve temiz yapılması gereken bir iştir.

Yaptığımız taş işçiliğinde kullanılan taşların doğal olması sebebiyle herhangi bir koku oluşması olmaz. Çünkü doğal olan taş kokmaz. Ayrıca birçok desen ve yaratıcı motiflerimizle tercih edilmekteyiz. Taş işçiliği yaptığımız yerlerdeki işlerimiz süper görüntü vermekte ve tam zamanında teslimat yapılmaktadır. Ayrıca kullanılan Granit küptaş, Geri kazanılmakta ve aşınma yapmamaktadır. Yani tamamen doğal olan küp taş işçiliği uygun zeminde bir harika durmakta ve insanların beğenisiyle karşılanmaktadır.

İnsanların bu işlemi yaptırdıkları mekanları işin sonucunda çok eşsiz bir mekan olmakta ve ilgi çekmektedir. Tamamen firmamız tarafından üretilen farklı ve şık desenler modern bir yapıyla taş ile birleşerek mekanlara serilmekte ve yıllarca dayanmaktadır. Doğa olaylarından etkilenmeyen bir yapıya sahip olan granit küp taşlar kullanıldığı yerlerde uzun ömürlü ve masrafsız olarak durmaktadır.

İnsanların yer zeminlerinde düşündükleri şıklığı yakalamak adına taş işçiliğine yönelmiş olmaları sebebiyle onlara farklı ve oldukça modern çizgilere sahip motiflerle bu hizmeti sunuyoruz. Kaliteli işçiliğin yanında oldukça modern mekanların oluşması için yapılan bu küp taş işçiliği günümüzde tutulmuştur. Her türlü zemine ustası tarafından dizilen bu taşlar estetik bir tarzda size hizmet veriyor. Müşterilerimizden aldığımız siparişleri ülkemizin neresinde olursa olsun hızlı teslimat ve güzel işçilikle süslüyoruz. Granit küp taş işçiliği öyle sanıldığı gibi plansız ve programsız bir iş değildir. Ölçülerine kadar ayarlanan küp taşlar itinalı olarak yerine dizilir.