-SERVİS TALEP FORMU

Numaramızı arayarak bize ulaşabilir yada formu doldurarak size geri dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim Formu
7/24 Bize Ulaşın 0 (850) 441 40 12

- Yılların Ustasından Yüzyılların Granit Taş İşçiliği

Hakkımızda

         Granit tamamen doğal oluşumlar sonucunda meydana gelmiş olan bir taştan yer şekli ürünüdür. Karstik etkilerle oluşmuş olduğundan doğal olarak yer şekillerinden meydana gelmişlerdir. Böyle olmaları bakımından doğal bir etkiye sahip oldukları için peyzaj mimarisinde sürekli olarak uygulanmaya devam edilen mimari restorasyon uygulamaları arasındaki yerlerini almaya devam etmektedirler.

İşte bizler de bu işi zevkle yapmaya devam eden firma olarak siz değerli müşterilerimize yüzyılın bu taşını yılların granit küptaş ustası tecrübesi ile sizlerle buluşturmaktayız. Ustamız yıllardır bu işi yapmasını severek yapmasına borçlu olduğunu belirtmekte olup bu sayede yıllar yılı bu taşlarla adeta bir ahbap olarak tüm sırlarını paylaşmıştır.

Hem iç cephe kaplaması olarak hem de dış cephe kaplaması olarak uygulanabilen bu granit küptaş ustası ile tamamen estetik boyutlarda mükemmelliğe ulaşmaktadır. Belediyelerden de aldığımız talepler doğrultusunda çeşitli il ve ilçelerde de granit taş döşeme işlemleri yaparak daha doğal bir çevre görünümü yaratmaya çalışıyoruz.

Sizlere granit küptaş ustası olarak ustamız başta olmak üzere daha birçok emekçimizin alın terleriyle yoğrulmuş işçilikleri ile ortaya bir sanat çıkarabilmeyi amaç edinen firmamız eğer bu vazifesinde görevini başarı ile yerine getirebilmekteyse bu bize yeterli olmaktadır. Biz yola çıkarken daima müşteri önce müşteri diyerek bu işi yapmaya karar vermiş olduk. Sizleri de hizmetlerimizi yakından tanımaya davet ediyoruz.